Lina Gudiene

Solfedžio mokytoja metodininkė.

Mokau pradinių klasių  mokinius solfedžio jau daugiau kaip 15 metų. Labai džiaugiuosi visais savo mokiniais, nes matau kaip  muzika padeda jiems tobulėti, atskleisti savo vaizduotę, kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi ir kitais, patirti džiaugsmą ir sėkmę .

Ką reiškia šis paslaptingas žodis solfedžio, sužinosite atvykę į solfedžio pamokas, kurių metu mes ieškome atsakymų į klausimus apie muziką. Kas yra muzikos garsai? Kaip juos užgirsti, pažinti, užrašyti, padainuoti? O gal sukurti savo muziką?

Solfedžio-tai kelias į muzikos pasaulį, kuris tobulina praktinius įgūdžius įvairiose muzikinės veiklos srityse. Keliausime kartu su draugais, nes muzikuoti, ploti, ritmuoti draugų būryje smagiau. Išmokę muzikos rašto, šias žinias pritaikysite kitose muzikos pamokose- bus lengviau mokytis groti pasirinktu instrumentu ar dainuoti.