Pučiamųjų instrumentų skyriuje mokiniai mokosi fleitos, klarneto ir saksofono specialybėse. Klarnetu ir saksofonu groti moko patyręs mokytojas Evaldas Beinoravičius, fleitininkes ruošia mokytoja Audronė Misiukaitė. Fleitos specialybė – pati jauniausia mokykloje, įkurta 2001 metais.

Beinoravicius EvaldasIšsilavinimas.  Baigė Lietuvos valstybinės konservatorijos Klaipėdos muzikos fakultetus.

Darbo patirtis. Klarneto ir saksofono mokytojas metodinininkas. Turi 30 metų pedagoginio darbo stažą. Išleido virš pusės šimto klarneto-saksofono klasės absolventų. Iš jų dešimt pasirinko muziko – pedagogo profesiją.

Kita veikla. Aranžuotojas, ugdymo procese taikantis šiuolaikines technologijas, daug dėmesio skiriantis kvalifikacijos tobulinimui, mokinių rengimui konkursams, festivaliams, koncertinei veiklai.

Misiukaite AudroneIšsilavinimas. Baigusi Kauno J. Gruodžio aukštesniąją muzikos mokyklą.

Darbo patirtis. Utenos muzikos mokykloje fleitos mokytoja dirba nuo 2001 metų. Suteikta vyr. mokytojos kvalifikacinė kategorija. Nuo 2008 m. liaudies ir pučiamjų instrumentų skyriaus vedėja. Mokiniai dalyvauja įvairiuose koncertuose, festivaliuose, konkursuose, grodami solo, fleitininkų ir kitokių sudėčių ansambliuose.

Kita veikla. Kurianti, koncertuojanti, muzikuojanti meno kolektyvuose, dalyvaujanti miesto ir rajono kultūriniame gyvenime. Utenos rajono 2005 metų Kultūros ir meno premijos laureatė.