JKatiniene

Išsilavinimas. Mokėsi Utenos vaikų muzikos mokykloje, Vilniaus Kultūros mokykloje (įgijo chorinio dirigavimo, solfedžio ir muzikos mokytojo specialybę), baigė Vilniaus  pedagoginio universiteto muzikos bakalauro studijas.. Tobulinosi LMTA nuotoliniuose ir Hamburgo Yamaha muzikos akademijos kursuose,  stažavosi  Izraelyje, dalyvavo įvairiuose profesiniuose seminaruose.

Darbo patirtis. Pedagoginio darbo patirtį sukaupė dirbdama Aukštakalnio progimnazijoje ir Yamaha muzikos mokykloje. Ne kartą organizavo projektus, teminius renginius, juos vedė. Su mokiniais dalyvavo ne tik vietos muzikiniame – kultūriniame gyvenime, bet ir įvairiuose rajoniniuose bei respublikiniuose projektuose. Nuo 2016 m. dirba Utenos meno mokyklos muzikos istorijos mokytoja. Kiekvienais metais su vyresniųjų klasių mokiniais organizuoja netradicines muzikos istorijos pamokas - pristatymus įvairiomis muzikos istorijos temomis: „Naujalio pramintu taku“, „Nuo baroko iki modernizmo“ ir kt. Mokytojos iniciatyva kelis metus buvo rengiamas kasmetinis Tolerancijos dienos minėjimas „Spalvotas pasaulis“. Kolektyvai, paruošti mokytojos, nuolat dalyvauja pilietiniuose – patriotiniuose renginiuose: Utenos Laisvės kovų muziejuje, respublikiniuose partizanų ir tremtinių dainų festivaliuose „Dainos iš tremties“ Varėnoje , „Laisvės kelias“ Druskininkuose, „Ne mėlynos vosilkos“ Ukmergėje ir kt.