Liaudies instrumentų skyriuje yra šios specialybės: akordeono, birbynės ir kanklių.
Akordeonininkus rengia mokytoja Renata Buzėnaitė, birbyne groti moko mokytojas Ramutis Neseckas, kanklių mokytoja – Irena Latonienė.
Mokiniai muzikuoja įvairios sudėties ansambliuose, koncertuoja mokykloje, rajone ir šalyje, dalyvauja įvairiuose konkursuose bei festivaliuose

Buzenaite RenataIšsilavinimas. LMTA akordeono specialybės bakalauro laipsnis, VDU pedagogikos magistro laipsnis.

Darbo patirtis. Nuo 2011 m. dirba Utenos muzikos mokykloje akordeono vyresniosios mokytojos pareigose. Su mokiniais dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose bei tarptautiniuose renginiuose, konkursuose, festivaliuose ir koncertuose.

KIta veikla. Utenos trio „Magistrai“ ansamblio narė, muzikuoja vokaliniame ansamblyje „Sudeikiečių gaida“.

Latoniene IrenaIšsilavinimas. 1972 m. Panevėžio pedagoginė muzikos mokykla, įgyta muzikos mokyklos mokytojo ir liaudies instrumentų ansamblio vadovo kvalifikacija.
1978 m. Vilniaus Valstybinės konservatorijos Klaipėdos fakultetuose įgyta kultūros ir švietimo darbuotojos, saviveiklinio choro vadovės kvalifikacija.
Darbo patirtis. 1972-1986 m. Pakruojo vaikų muzikos mokyklos kanklių mokytoja.
1986-1991 m. Utenos 2-osios vidurinės mokyklos muzikos mokytoja ir Utenos muzikos mokyklos kanklių vyr. mokytoja.
Nuo 1996 metų Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos muzikos mokytoja - metodininkė.
Konkursai, festivaliai. 1985 m. kanklininkių ansamblis Respublikinės dainų šventės dalyvis.
1987, 2005 m. Respublikinėje moksleivių dainų šventėje dalyvavo mergaičių choras ir skudutininkių ansamblis.
1994, 1998, 2003 m. Pasaulio Lietuvių dainų šventėje kanklininkės ir skudutininkės.
2002, 2005 m. moksleivės tapo J.Švedo tautinių atlikėjų konkurso laureatės.