1967 metais Utenos muzikos mokykloje buvo suburtas moksleivių choras, kuriam vadovavo mokytoja Danguolė Klimašauskienė.
Nuo 1971 m. mokytoja Adelė Čypienė ilgus metus dainavimo mokė visų specializacijų mokinius.
Chorinio dainavimo specialybė įkurta 1981 m., pradėjus dirbti mokytojai Virginijai Šeduikienei. Šiuo metu mokykloje yra du chorai: Jaunučių chorui vadovauja mokytoja Lina Garubienė; Jaunių chorui – mokytoja Virginija Šeduikienė.
Jaunučių chore dainuoja 1 - 4 klasių chorinio dainavimo specializacijos mokiniai bei kiti mokiniai, norintys dalyvauti choro veikloje. Šalia pedagoginio repertuaro mažieji choristai yra parengę ir pristatę dvi Miko Vaitkevičiaus vaikiškas operas: „Pupa ir seneliai“, „Voro vestuvės“. Respublikiniame vaikų ir jaunimo chorų konkurse „Mes – Lietuvos vaikai - 2008” jaunučiai tarp geriausių Lietuvos chorų pelnė III-ąją vietą.

Skaityti daugiau: Chorinis dainavimas

Mokytoja metodininkė. Utenos muzikos mokykloje dirba nuo 1980 m.: dėsto chorinį dainavimą ir chorinį dirigavimą.

1988 m. išleista pirmoji chorinio dainavimo laida. 2020 m. – 32-oji laida.

Daugelis chorinio dainavimo specialybę baigę mokiniai sieja savo gyvenimą su muzika: siekia muzikos mokslų įvairiose aukštosiose mokyklose ir kolegijose, yra muzikantai – atlikėjai, pedagogai / dėstytojai.

2006 m. vasario 16 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus V. Šeduikienę apdovanojo Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

Vadovauja Utenos muzikos mokyklos jaunių chorui UT RE MIO.2015 m. vasario 16 d.

V. Šeduikienei įteikta Utenos rajono meno ir kultūros premija už profesionalią veiklą muzikos meno srityje, garsinančią Utenos rajoną Lietuvoje ir užsienyje.

Garubiene LinaChoras

Išsilavinimas. 1988 m. Vilniaus J.Tallat-Kelpšos aukštesniojoje muzikos mokykloje suteikta muzikos mokytojo, solfedžio dėstytojo ir choro dirigento kvalifikacija.

2005 m. Vilniaus pedagoginiame universitete muzikos mokytojo bakalauro laipsnis.
Darbo patirtis.  Nuo 1986 m. dirba Utenos muzikos mokykloje.
Konkursai, festivaliai.  Iki 2017 metų  vadovavo  jaunučių chorui,  su kuriuo  2001 m. Klaipėdos mieste surengtame festivalyje-konkurse „Mes Lietuvos vaikai” laimėta III vieta.

Šiuo metu vadovauja instrumentalistų  chorui.
Kita veikla. Kuria dainas chorams, vaikų ansambliams, aranžuoja lietuvių liaudies dainas.

Jūratė Katinienė

Dainavimo mokytoja - metodininkė

JK2

Darbas. Nuo 2017m. veda chorinio dainavimo pamokas, bei vadovauja

jaunučių chorui.Pedagoginio darbo patirtį sukaupė dirbdama Aukštakalnio

progimnazijoje ir Yamaha muzikos mokykloje. Ne kartą organizavo projektus,

vedė renginius. Su mokiniais dalyvavo ne tik vietos muzikiniame – kultūriniame

gyvenime, bet ir įvairiuose rajoniniuose bei respublikiniuose projektuose,

tame tarpe „Dainų dainelės“ konkursuose, respublikinėje Dainų šventėje,

Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų konkurse – festivalyje„Mes – Lietuvos vaikai“ 2019 m.

(I laipsnio diplomas), tarptautiniame konkurse Jūrmaloje Christmas surprise 2020 m. (I vieta).

Išsilavinimas. Mokėsi Utenos vaikų muzikos mokykloje; Vilniaus Kultūros mokykloje įgijo

chorinio dirigavimo, solfedžio ir muzikos mokytojo specialybę; baigė Vilniaus

pedagoginio universiteto Muzikos bakalauro studijas; tobulinosi LMTA nuotoliniuose ir

Hamburgo Yamaha muzikos akademijos kursuose; stažavosi Izraelyje