Mokyklos pavadinimas – Utenos meno mokykla

Mokyklos teisinė forma - biudžetinė įstaiga.

Mokyklos priklausomybė - savivaldybės įstaiga.

Mokyklos savininkas - Utenos rajono savivaldybė, identifikavimo kodas - 111101877, adresas - Utena, Utenio a. 4.

Mokyklos buveinė - Utena, Maironio g. 11

Mokyklos tipas – Neformaliojo vaikų švietimo mokykla ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokykla.

Mokymo kalba – lietuvių.

Direktorius – Arūnas Katinas (II vadybinė kategorija).

Mokyklos misija – Teikti neformaliojo dailės ir muzikinio ugdymo paslaugas tenkinant individualius mokinių pažinimo ir saviraiškos poreikius.

Vizija – Mokyti dailės ir muzikos visus, kurie to nori novatoriškoje, atviroje visoms meno kryptims aplinkoje.

Vertybės: Kūrybiškumas, Tobulėjimas, Atsakomybė, Demokratiškumas, Tolerancija, Dvasingumas.

BukletasMeno mkl.2 inernet 2017 2

2018 metų  balandžio 23-25 dienomis Utenos meno mokykloje vyko bandomasis išorinis vertinimas. Su vertinimo išvadomis galite susipažinti čia.(......)

PEDAGOGAI>>>