Priėmimas į Utenos meno mokyklą 2023 metais:

2 mazas 1          1 mazas 1

Prašymo formas rasite čia:

Prašymas priimti mokytis Muzikos skyriuje

Prašymas priimti mokytis Dailės skyriuje

Prašymas priimti mokytis Į suaugusiųjų skyrių.

1,2% PARAMA UTENOS  MENO MOKYKLAI

Mieli Utenos meno mokyklos mokinių tėveliai, mokyklos rėmėjai bei draugai,

Kviečiame prisidėti prie jaunųjų menininkų ugdymo sąlygų gerinimo ir paremti Utenos meno mokyklą, skiriant 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Jūsų paramą planuojame panaudoti ugdymo priemonių įsigijimui, ugdymo aplinkos gerinimui bei galimybės mokiniams dalyvauti konkursuose sudarymui.

Reikalingi rekvizitai:

Utenos meno mokykla, įstaigos kodas 190190792, adresas: Maironio g.11, Utena, 28142

Nusprendę per pajamų mokestį suteikti paramą Utenos meno mokyklai, turite užpildyti nustatytos FR0512 formos prašymą, kurio formą bei instrukcijas, kaip ją pildyti, galima gauti Valstybinėje mokesčių inspekcijoje arba interneto adresu: http://www.vmi.lt/

Prašymą pervesti iki 1,2 procento pajamų mokesčio sumos galite pateikti:

VMI Informuoja, kad remiantis Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos užpildymo ir pateikimo taisyklėmis[1], nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik e.būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį nuo 2021 m. mokestinio laikotarpio pajamų gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 dienos.

Pažymime, kad gyventojų užpildyti popieriniai prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį paramai, atsiųsti paštu ar įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, nebus nagrinėjami.

Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį, kad prašymai skirti paramą EDS nuo šių metų teikiami vedlio principu, per EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymas skirti paramą pateikiamas dažniausiai pildomų formų sąraše. Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

Pagalba ir konsultacijos paramos skyrimo bei kitais mokesčių klausimais teikiama telefonu 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777. Taip pat galima pateikti paklausimą per Mano VMI, pasirinkus skiltį Paslaugos > Paklausimai > Paklausimo pateikimas

IŠ ANKSTO DĖKOJAME

Utenos meno mokyklos  mokiniai ir mokytojai.