Priėmimas į Utenos meno mokyklą 2018 metais:

Atlyginimą už neformalųjį švietimą galima mokėti  terminaluose „Perlo paslaugos" arba

pervedant į sąskaitą  AB SEB banke. Sąskaitos NR. LT28 7044 0600 0260 8409.

Mokant internetu prašome nurodyti mokinio vardą ir pavardę.

2% PARAMA UTENOS  MENO MOKYKLAI

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatos įtvirtina nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę – nuo per mokestinį laikotarpį (kalendorinius metus) gautų pajamų išskaičiuota pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą ūkio subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų.
PRAŠOME paremti Utenos  meno mokyklą, skiriant 2 proc. paramos gyventojų pajamų mokesčių sumos. Jūsų paramą planuojame panaudoti ugdymo priemonių įsigijimui, ugdymo aplinkos gerinimui bei  galimybės mokiniams dalyvauti konkursuose sudarymui.

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190190792

Nusprendę per pajamų mokestį suteikti paramą Utenos  muzikos mokyklai, turite užpildyti nustatytos FR0512 versija 02 formos prašymą, kurio formą bei instrukcijas, kaip ją pildyti, galima gauti Valstybinėje mokesčių inspekcijoje arba interneto adresu: http://www.vmi.lt/lt/index.aspx?itemId=10139389

Prašymą pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos galite pateikti:
1. Elektroniniu būdu (prie Elektroninės Deklaravimo Sistemos (EDS) pasijungus tiesiogiai arba per elektroninės bankininkystės paslaugą);
2. Tiesiogiai įteikti mokesčių inspekcijos darbuotojui;
3. Siunčiant  paštu (į voką įdėjus užpildytą FR0512 versija 02 formos prašymą)
adresas:
Valstybinė mokesčių inspekcija
prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
Adresas:  Maironio g. 9A, LT-28142 Utena
Telefonas:  8 389 63 692

IŠ ANKSTO DĖKOJAME.

Utenos meno mokyklos  mokiniai ir mokytojai.