Mieli mokiniai ir tėveliai,

Informuojame, jog dėl COVID-19 atvejo Utenos meno mokykloje bendradarbiaujame su NVSC ir laikomės visų higienos normų ir saugos reikalavimą. Dėl visų mūsų saugumo nuspręsta, jog mokyklos darbuotojai pakartotinai atliks testus. Pirmadienį informuosime apie tolesnį ugdymo proceso organizavimą. Muzikos skyriaus mokiniams sudaryta galimybė pasirinkti nuotolines arba kontaktines pamokas. Prašome susisiekti su dalyko mokytojais ir aptarti pasirinktą mokymosi būdą. Pirmadienį informuosime apie tolesnį ugdymo proceso organizavimą.

Mokyklos administracija

 

 

 

 

 

 

 

Priėmimas į Utenos meno mokyklą 2020 metais:

 

 

 

 

 

 

Atlyginimą už neformalųjį švietimą  prašome mokėti  pervedant į sąskaitą  AB Šiaulių banke. Sąskaitos NR. LT37 7181 1000 0014 2930.   

nurodant mokinio vardą ir pavardę.

 

 

1,2% PARAMA UTENOS  MENO MOKYKLAI

 

     Mieli Utenos meno mokyklos mokinių tėveliai, mokyklos rėmėjai bei draugai,

Kviečiame prisidėti prie jaunųjų menininkų ugdymo sąlygų gerinimo ir paremti Utenos meno mokyklą, skiriant 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Jūsų paramą planuojame panaudoti ugdymo priemonių įsigijimui, ugdymo aplinkos gerinimui bei galimybės mokiniams dalyvauti konkursuose sudarymui.

Reikalingi rekvizitai:

Utenos meno mokykla, įstaigos kodas 190190792, adresas: Maironio g.11, Utena, 28142

Nusprendę per pajamų mokestį suteikti paramą Utenos meno mokyklai, turite užpildyti nustatytos FR0512 formos prašymą, kurio formą bei instrukcijas, kaip ją pildyti, galima gauti Valstybinėje mokesčių inspekcijoje arba interneto adresu: http://www.vmi.lt/

Prašymą pervesti iki 1,2 procento pajamų mokesčio sumos galite pateikti:
1. Elektroniniu būdu (prie Elektroninės Deklaravimo Sistemos (EDS) pasijungus tiesiogiai arba per elektroninės bankininkystės paslaugą);
2. Tiesiogiai įteikti mokesčių inspekcijos darbuotojui;
3. Siunčiant  paštu į voką įdėjus užpildytą FR0512 adresu:Valstybinė mokesčių inspekcija
prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, adresas:  Maironio g. 9A, LT-28142 Utena
Telefonas:  8 389 63 692

IŠ ANKSTO DĖKOJAME

Utenos meno mokyklos  mokiniai ir mokytojai.

 

Joomla templates by a4joomla