Šių metų gegužės 25d. 15 val. Utenos dailės mokykloje vyks diplomų iteikimo šventė. Maloniai laukiame

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji bibliotekoje 2017 m. kovo mėnesį eksponiojama Utenos dailės mokyklos mokinių grafikos darbų paroda. Mokytojos Jūratė Mitalienė ir Danutė Burbienė.

Utenos kultūros centro aikštėje eksponuojama Utenos dailės mokyklos mokinės Vaivos Norkūnaitės instaliacija "Žiedai Lietuvai"

IMG 8456

Utenos dailės mokyklos III klasės mokiniai Orinta Klimašauskaitė ir Neringa Sviklaitė Šv. Kazimiero skulptūrėlių konkurse laimėjo pirmąją vietą, o Aras Norkūnas pelnė originaliausios statulėlės nominaciją, sveikiname :)

2017 03 03 2017 03 04

Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis" Utenos dailės mokyklos mokiniai, vadovaudami mokytojų Ilonos Bartkienės ir Daniaus Galiausko surengė darbų parodą, kurios  tema „Žiemos nuotaikos“. Visus maloniai kviečiame aplankyti mūsų šventinę ekspoziciją.

Dalinamės nuotraukomis iš Utenos kultūros centro kiemo kur Dailės mokyklos antrokų ir trečiokų darbais papuošėm Dailės mokyklos eglutę.

Pieiu muzikUtenos muzikos mokykloje vyko koncertas, skirtas V.A.Mocarto 260-osioms gimimo metinėms paminėti. Dėkojame Utenos Dailės mokyklos mokiniams už meninę  interpretaciją klasicizmo epochos tema.

Utenos dailės mokyklos 2016-2017 mokslo metų pirmo pusmečio mokinių darbų peržiūrų t v a r k a r a š t i s
 Gruodžio mėn. 12 d. 15.00 val. 1A – 1B KLASIŲ DARBŲ PERŽIŪRA
Gruodžio mėn. 13 d. 15.00 val. 2A – 2B KLASIŲ DARBŲ PERŽIŪRA
Gruodžio mėn. 14 d. 15.00 val. 3A – 3B KLASIŲ DARBŲ PERŽIŪRA
Gruodžio mėn. 15 d. 15.00 val. 4A – 4B KLASIŲ DARBŲ PERŽIŪRA
Gruodžio mėn. 16 d. 14.00 val. PRADINĖS KLASĖS DARBŲ PERŽIŪRA
 Gruodžio mėn. 20 d. 11.00 val. MOKYKLOS MOKYTOJŲ POSĖDIS

2016 m. lapkričio mėn. Stiklo galerijoje Utenio aikštėje eksponuojama Utenos dailės mokyklos mokinių baigiamųjų darbų paroda.

Utenos dailės mokykla bendradarbiauja su VĮ „Utenos regiono keliai”. Šį rudenį nuspręsta mokinių piešiniais papuošti Kaliekių autobusų stotelę. Nepabūgę rudeniško šaltuko, Utenos dailės mokyklos mokiniai noriai kibo į darbus, jiems talkino mokytojai Danutė Burbienė, Jūratė Mitalienė, Giedrius Mazūras.

IMG 5392Labai džiaugiamės bendradarbiavimu su Utenos vaikų lopšeliu-darželiu „Gandrelis", visada malonu dalyvauti jų renginiuose jungiančiuose muziką ir dailę, ir šį kartą Utenos dailės mokyklos mokiniai noriai kibo į darbą, kūrė eskizus ieškojo spalvinių sprendimų. Gražiai paruošti ir sukomponuoti piešinį didelėje sienoje nėra toks paprastas darbas, reikia ir įgūdžių ir kantrybės, ir svarbiausia gerų idėjų.

Nuotraukos >>>

Pokategorės