Šių metų kovo 6 dieną Visagino kūrybos ir menų akademijoje vyko Aukštaitijos ir Latgalos regionų jaunųjų pianistų šiuolaikinės Baltijos šalių fortepijono muzikos konkursas online. Konkurse dalyvavę mokiniai skambino lietuvių, latvių, estų šiuolaikinių kompozitorių muziką. Šiame konkurse puikiai pasirodė Utenos meno mokyklos mokytojos Zitos Lukošiūnienės klasės mokinės.  Jaunoji smuikininkė Lukrecija Dubravaitė įvertinta I laipsnio laureatės diplomu, smuikininkė Ieva Inčerytė, besimokanti skambinti fortepijonu pirmus metus – II laipsnio diplomu. Mokytoja Zita Lukošiūnienė apdovanota padėkos raštais už puikų mokinių paruošimą ir darbą vertinimo komisijoje. Chorinio dainavimo klasės septintokė Greta Šukytė – II laipsnio diplomu. Jaunosios pianistės, antrokė Auksė Martinkėnaitė ir trečiokė Liepa Kelevišiūtė, taip pat II laipsnio diplomais.