RESPUBLIKINIO VIRTUALAUS JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSO
„NAUJIEJI ATRADIMAI 2023“
STYGINIAI INSTRUMENTAI ( ANSAMBLIAI)
A GRUPĖ
- Austėja Jarackaitė (smuikas), Ringailė Osauskaitė (fortepijonas)
Mokytojos: Violeta Draskinienė, Loreta Valatkienė
Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla
W.A.Mozart „Valsas“
B GRUPĖ
- Barbora Goštautaitė, Anandas Gečas, Viltė Gasickaitė, Gytė Mačiukaitė
Mokytojos: Jovita Dambrauskienė, Ilona Butkutė - Gasickienė, Ina Lapukienė
Šiaulių 1-oji muzikos mokykla
- Rodgers „Edelweiss“
- Smuikininkų ansamblis: Ema Krikščiūnaitė, Gabrielė Zarauskaitė, Agnietė Vainaitė, Atėnė Valaitytė, Elijus Lebedys, Saulė Jakubelytė, Emilija Vilkauskaitė, Emilija Kolkaitė, Viktorija Nikolė Užemeckaitė, Saulė Sidaraitė, Vėjas Žukauskas, Augustinas Bartkevičius, Vilnė Valiukevičiūtė
Mokytojos : Ingrida Krikščiūnienė, Daiva Martikonytė, Diana Klemkaitė
Koncertmeisterė Lina Abromavičienė
Alytaus muzikos mokykla
I.Tijūnėlienė „Dainų ir šokių pynė"
- Austėja Gedmantaitė (smuikas), Eva Mažrimaitė (smuikas), Greta Mikuckytė (fortepijonas)
Mokytojos: Rima Bomblauskienė, Raimonda Kasparavičiutė
Telšių meno mokykla.
M.McLean „Mažasis fandango“
C GRUPĖ
- Guoda Aleknavičiūtė ir Eleonora Leonavičiūtė
Mokytoja Rita Frendzelienė
Koncertmeisterė Lina Abromavičienė
Alytaus muzikos mokykla
Ch. Dancla „Simfonija“ 2 smuikams ir fortepijonui
- Ūla Karpenkaitė, Skaistė Kudžmauskaitė, Kornelija Ūksaitė, Smiltė Butkutė, Mykolas Karyzna
Mokytoja Nomeda Jurgelevičienė
Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla
- Dapkevičius „Kelmės fantazija“
Akompanimentas autorinė G.Dapkevičiaus fonograma
https://www.youtube.com/watch?v=YYcelVX8KdE
- Kamerinis duetas: Luknė Jurevičiūtė ir Ugnė Leonavičiūtė
Mokytojos: Virginija Verikienė ir Daina Suslavičienė
Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla
A.Massenet „Meditation“ from „Thais“
8.Vakaris Petrikas ir Kamilė Ronkaitytė
Mokytojos: Vilija Opulskytė ir Rimantė Mockaitienė
Telšių meno mokykla
- Pachelbel ,,Canon in D''
9.Vingailė Rinkevičiūtė, Lukrecija Dubravaitė, Melita Ivanauskaitė, Ieva Inčerytė
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
- Derbenko „Išskrendantys paukščiai“
- Kotryna Prasauskaitė, Emilija Piliuginaitė, Ieva Olencevičiūtė
Mokytojos: Jolanta Pienauskienė, Jurgita Gelūnaitė -Tervydienė, Daina Kripavičienė
Kauno „Vyturio" gimnazija, Muzikos skyrius
Ch. Dancla „Mažoji simfonija“ op.109 Nr.2
https://www.youtube.com/watch?v=lVX-rbbJjHU&ab_channel=Vyturys
- Živilė Žiūkaitė (7 klasė), Saulė Pranauskaitė (6 klasė)
Mokytoja Jelena Alymova
Koncertmeisterė Tatjana Alymova
Vilniaus Algirdo muzikos mokykla
- Schnittke „Adagio“ iš baleto „Eskizai“
- Tijus Aleinikovas, Justina Lašaitė, Ernius Kazanavičius ( gitarų trio)
Mokytoja Rasa Šakalienė
Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykla
L.de Call „Andante“
- Evelina Miliauskaitė, TU 2M smuikas ir Beata Bulkė, 8 klasė
Mokytojos: Virginija Verikienė ir Daiva Petrošienė
Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla
- Brahms ,,Hungarian dance" Nr. 5
- Jungtinis smuikininkų ansamblis: Gerda Kašinskaitė, Aurėja Juškaitė, Elžbieta Pilipavičiūtė, Ąžuolas Batutis, Evelina Ražauskaitė, Karolina Radzevičiūtė, Bernadeta Vilkonytė ( Prienų meno mokykla) Liepa Akelytė, Elzė Jonuškaitė, Ugnė Blekaitytė ( Birštono meno mokykla)
Mokytojos: Danguolė Kolpakovienė, Renata Žaldarienė
Koncertmeisterė Oksana Kovalenko
Prienų meno mokykla
Birštono meno mokykla
- Medvedovsky „Gama jazz“
- Ringailė Ramašauskaitė (smuikas), Gabrielius Adomas Janulevičius (fortepijonas), Erikas Kelpša (akordeonas)
Mokytojai :Kristina Katavičiūtė, Edita Matulionienė, Marius Laurynaitis
Kauno 1-oji muzikos mokyklA
D.Kramer „Šokantis smuikininkas"
- Details
- Last Updated: 15 March 2023