RESPUBLIKINIO VIRTUALAUS JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSO
„NAUJIEJI ATRADIMAI 2023“
STYGINIAI INSTRUMENTAI (SOLISTAI)
A GRUPĖ
- Leticija Sidaugaitė ( smuikas )
Mokytoja Jurgita Gelūnaitė - Tervydienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio" gimnazija, Muzikos skyrius
- Filippenko „Viščiukai"
https://www.youtube.com/watch?v=ZPHQzu93LRY&ab_channel=Vyturys
- Luknė Sidaraitė ( gitara )
Mokytoja Judita Radomskienė
Kauno 1-oji muzikos mokykla
- Whitworth „Celebration“
3.Deimantė Imbrazaitė ( smuikas )
Mokytoja Jurgita Gelūnaitė - Tervydienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio" gimnazija, Muzikos skyrius
A.Cofalik „Arkliukai"
https://www.youtube.com/watch?v=yGOcUtDZRi4&ab_channel=Vyturys
- Benediktas Daukša ( gitara)
Mokytojas Marius Janušas
Salantų meno mokykla
- Thorlaksson „Fishing“
- Aušrys Žebelys ( smuikas )
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
Vaikiška dainelė „Naminuko šokis"
- Elzė Stankevičiūtė ( smuikas)
Mokytoja Virginija Beržinskienė
Koncertmeisterė Marina Tkačenko
Širvintų meno mokykla, Musninkų skyrius
- Haydn „Dainelė"
- Rugilė Girevičiūtė ( smuikas )
Mokytoja Jurgita Gelūnaitė-Tervydienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio" gimnazija, Muzikos skyrius
V.Kalinnikov „Gervė"
https://www.youtube.com/watch?v=VF6jVXq1v20&ab_channel=Vyturys
- Radvilas Čelkys ( gitara)
Mokytojas Žygimantas Ivanauskas
Kauno 1-oji muzikos mokykla
M.Giuliani „Allegro“ Op. 50, No. 13 a-moll
9.Mantė Lančickaitė ( smuikas)
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Utenos meno mokykla
Lietuvių l. daina „Ko liūdi putinėli“ , aranžuotė ir akompanimentas I. Tijūnėlienės
10.Viltė Inčiūraitė ( smuikas)
Mokytoja Virginija Beržinskienė
Koncertmeisterė Marina Tkačenko
Širvintų meno mokykla, Musninkų skyrius
- Šubertas „Ekosezas"
11.Viltė Auškalnytė ( smuikas)
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
- Bogdanovas „Po lietaus“
12. Arija Jankūnaitė ( smuikas)
Mokytoja Rita Frendzelienė
Koncertmeisterė Lina Abromavičienė
Alytaus muzikos mokykla
- Komarovskij „Linksmas šokis“
B GRUPĖ
- Medeina Cicėnaitė ( gitara)
Mokytojas Gintautas Juodagalvis
Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla
L.O.Anzaghi „Vienatvė"
https://www.youtube.com/watch?v=ut0wVMwFf_E
14.Urtė Dolibagaitė ( smuikas )
Mokytoja Danutė Aleknienė
Koncertmeisterė Elina Barzdienė
Utenos meno mokyklA
C.Franck „Panis Angelicus“
https://www.youtube.com/watch?v=WO9lVgIA1t0
15.Augustė Markevičiūtė ( violončelė)
Mokytoja Snieguolė Mikalauskienė
Koncertmeisterė Dalia Eidukienė
Kaišiadorių meno mokykla
- Šumanas „Ragana"
- Aleksandra Al ( smuikas)
Mokytoja Ingrida Šimulionienė
Koncertmeisterė Liudmyla Šapošnikova
Vilniaus Algirdo muzikos mokykla
T.Šernas „Barkarolė"
- Žygimantas Govedas ( smuikas)
Mokytoja Danutė Aleknienė
Koncertmeisterė Elina Barzdienė
Utenos meno mokykla
Fr. Šubert „Lendleris“
https://www.youtube.com/watch?v=MsTagD6EvRQ
18.Tauras Murauskas ( smuikas), akompanuoja Gerda Gudaitytė (akordeonas)
Mokytojos Danutė Zaveckienė, Ligita Veniulienė
Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla
Ch. Dancla „Polka“
19.Justina Balčiūnaitė ( gitara)
Mokytojas Kęstutis Rupšys
Kuršėnų meno mokykla, Ginkūnų vietovė
Rusų liaudies ,,Čigoniškas romansas"
20.Saulė Sasnauskaitė ( smuikas )
Mokytojas Edvinas Šablevičius
Koncertmeisterė Edita Sasnauskienė
Kėdainių muzikos mokykla
- Hyldmark „Ave Maria!"
- Natalija Alminaitė ( gitara)
Mokytojas Marius Janušas
Salantų meno mokykla
C.Velázquez „Besame mucho“
22.Vaiva Musneckytė ( smuikas)
Mokytoja Asta Vykertienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio"gimnazija
G.B.Pergolesi „Siciliana“
- Auksė Pauliukė ( smuikas)
Mokytoja Asta Vykertienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio" gimnazija
J.S.Bach „Musette“
- Žymantas Ivanauskas ( gitara )
Mokytojas Raimondas Jasiulionis
Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla
- Coeck „The Flying Scotsman"
25.Eva Bitautaitė ( smuikas)
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
L.Aubert „Tambūrinas“
- Patricija Puodžiukaitė ( gitara )
Mokytoja Agnė Vasiliauskaitė – Varanavičienė
Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
- Rossini, ,,Tyroliene" iš operos ,,Vilis Telis"
27.Bernadeta Mikutaitė ( smuikas)
Mokytoja Lina Pipirienė
Koncertmeisteris Stanislovas Aglinskas
Anykščių meno mokykla
Ch. Dancla „Introduction and Rondo“, op. 123
https://www.youtube.com/watch?v=wTDAAdkKxks
- Lukas Rukas (gitara)
Mokytoja Ramunė Vizbarienė
Kėdainių muzikos mokykla
- Molino „Romansas"
29.Viktorija Strokačiuk ( smuikas)
Mokytoja Nomeda Mikulskienė
Koncertmeisterė Daiva Valackienė
Vilniaus muz. m-kla “Lyra”
A.Rubinštein „Verpstė“
- Kostas Kvedaras ( gitara)
Mokytoja Ramunė Vizbarienė
Kėdainių muzikos mokykla
- Losy „Menuetas“
31.Viltė Vaicekevičiūtė ( smuikas)
Mokytoja Rita Frendzelienė
Koncertmeisterė Lina Abromavičienė
Alytaus muzikos mokykla
Ch. Dancla „Baladė“
C GRUPĖ
32.Aurimas Petrulėnas ( gitara )
Mokytojas Gintautas Juodagalvis
Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla
A.Vinitsky „Pink elephant"
https://www.youtube.com/watch?v=u3a3O0cv8lI
- Viltė Varnaitytė ( smuikas)
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
- Vasiliauskaitė „Liūdna dainelė“
- Ieva Zamalaitytė ( smuikas )
Mokytoja Ingrida Šimulionienė
Koncertmeisterė Jovita Tumasonienė
Trakų meno mokykla
M.Th.von „Paradis Sicililiana"
- Elija Vėžytė ( smuikas )
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
V.Korovitsin „Čardašas“
- Adomas Vaitelis ( gitara)
Mokytoja Ramunė Vizbarienė
Kėdainių muzikos mokykla
- Sains de la Masa „Pjesė"
- Emilija Jurkšaitė ( smuikas)
Mokytoja Asta Vykertienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio"gimnzija
L.Ober „Tambourin“
- Anetė Švambarytė ( smuikas)
Mokytojas Kęstutis Rupšys
Koncertmeisterė Danutė Streckienė
Kuršėnų meno mokykla
Ž.F.Ramo ,,Gavotas"
- Rugilė Rachlevičiūtė ( smuikas)
Mokytoja Asta Vykertienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno "Vyturio" gimnazija
L.Boccherini „Minuetto“
D GRUPĖ
- Skaistė Kudžmauskaitė ( smuikas )
Mokytoja Nomeda Jurgelevičienė
Koncertmeisterė Dovilė Zikienė
Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla
- Elgar „Salut d'Amor"
https://www.youtube.com/watch?v=udkdx3RyplE&feature=youtu.be
41.Živilė Žiūkaitė ( smuikas )
Mokytoja Jelena Alymova
Koncertmeisterė Tatjana Alymova
Vilniaus Algirdo muzikos mokykla
- Sarasate „Introduction et Tarantelle“, op. 43
42.Džiugas Arcimavičius ( violončelė)
Mokytoja Svetlana Silčenko
Koncertmeisterė Ieva Sličiuvienė
Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla
- Caccini „Ave Maria“
43.Arija Karpovičiūtė ( smuikas )
Mokytoja Ieva Tijūnėlienė
Koncertmeisterė Jovita Tumasonienė
Trakų meno mokykla
- Piazzolla „Tanti Anni Prima"
- Norvydas Vintortas ( gitara)
Mokytoja Ramunė Vizbarienė
Kėdainių muzikos mokykla
- S. Bach „Preliudas“
- Lukrecija Dubravaitė ( smuikas)
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
F.Kreisler „Preliudija ir Allegro“ ( Pugnani stiliuje)
46.Karolis Čėsna ( gitara)
Mokytojas Sigitas Rubis
Rudaminos meno mokykla
Traditional Spanish „Jota Aragonesa“
E GRUPĖ
- Kotryna Lučinskaitė ( smuikas)
Mokytoja Viktorija Zauraitė
Koncertmeisterė Danutė Streckienė
Kuršėnų meno mokykla
W.A.Mozart „Gavotte“
- Izabelė Švenčionytė ( smuikas)
Mokytoja Loreta Krivaitienė
Koncertmeisterė Lubov Drozd
Kauno Pirmoji muzikos mokykla
- Wier „Melancholie“
- Details
- Last Updated: 15 March 2023