Starkuviene Lolita

Baigiau Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorijoje fortepijono specialybę ir Šiaulių pedagoginio instituto muzikos pedagogikos kursą. Daug metų dirbu fortepijono mokytoja Utenos meno mokykloje.        Fortepijono pamokos – individualios, todėl siekiu, kad kūrybiška ir šilta pamokos atmosfera  leistų atsiskleisti kiekvieno mokinio kūrybingumui ir muzikalumui. Nuo mažens muzikuojantis vaikas kasdien lavina savo vaizduotę, ugdo atsakomybės jausmą ir pasitikėjimą savimi. Muzikos pažinimo kelias labai įdomus ir savitas, nes kiekvienam savo mokiniui parenku individualią programą, atsižvelgdama į jo mokymosi tempą, galimybes ir tikslus. Smagu, kai jaunieji atlikėjai puikiai skambina fortepijonu ir atranda muzikavimo džiaugsmą!