Dailės mokyklos bibliotekaUtenos dailės mokyklos biblioteka įkurta 1976 metais. Bibliotekos fondai sudaryti atsižvelgiant į mokyklos programas, jos studijų poreikius. Bibliotekos paskirtis – aprūpinti mokinius kultūriniais leidiniais, taip užtikrinant su mokslu susijusias žinias bei praturtinti individualius asmens interesus. Komplektuojant fondus, didžiausias dėmesys skiriamas knygoms apie Lietuvos meną, tradicijas ir papročius, žymiausius Europos ir pasaulio dailininkus. Šiuo metu bibliotekos fonduose yra virš 2,7 tūkst. meno leidinių, knygų ir albumų. Kiekvienais metais bibliotekos fondai yra pildomi naujais leidiniais, atitinkančiais mokyklos programų poreikius. Bibliotekoje galima rasti ir periodinius kultūrinius spaudos ir kitus leidinius įvairiomis dailės temomis, dailės albumai, dailės terminų žodynai, enciklopediniai leidiniai. Čia vyksta dailės istorijos pamokos, parodos, susitikimai su dailininkais, knygų autoriais. Biblioteka aptarnauja mokyklos moksleivius, pedagogus bei jos darbuotojus, rajono dailės mokytojus. Bibliotekai vadovauja ir dailės istoriją dėsto mokytoja Kristina Maniušytė.

Mokyklos bibliotekojeBibliotekoje