RESPUBLIKINIO VIRTUALAUS JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSO
„NAUJIEJI ATRADIMAI 2023“
STYGINIAI INSTRUMENTAI (SOLISTAI)
A GRUPĖ
Mokytoja Jurgita Gelūnaitė - Tervydienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio" gimnazija, Muzikos skyrius
https://www.youtube.com/watch?v=ZPHQzu93LRY&ab_channel=Vyturys
Mokytoja Judita Radomskienė
Kauno 1-oji muzikos mokykla
3.Deimantė Imbrazaitė ( smuikas )
Mokytoja Jurgita Gelūnaitė - Tervydienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio" gimnazija, Muzikos skyrius
A.Cofalik „Arkliukai"
https://www.youtube.com/watch?v=yGOcUtDZRi4&ab_channel=Vyturys
Mokytojas Marius Janušas
Salantų meno mokykla
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
Vaikiška dainelė „Naminuko šokis"
Mokytoja Virginija Beržinskienė
Koncertmeisterė Marina Tkačenko
Širvintų meno mokykla, Musninkų skyrius
Mokytoja Jurgita Gelūnaitė-Tervydienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio" gimnazija, Muzikos skyrius
V.Kalinnikov „Gervė"
https://www.youtube.com/watch?v=VF6jVXq1v20&ab_channel=Vyturys
Mokytojas Žygimantas Ivanauskas
Kauno 1-oji muzikos mokykla
M.Giuliani „Allegro“ Op. 50, No. 13 a-moll
9.Mantė Lančickaitė ( smuikas)
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Utenos meno mokykla
Lietuvių l. daina „Ko liūdi putinėli“ , aranžuotė ir akompanimentas I. Tijūnėlienės
10.Viltė Inčiūraitė ( smuikas)
Mokytoja Virginija Beržinskienė
Koncertmeisterė Marina Tkačenko
Širvintų meno mokykla, Musninkų skyrius
11.Viltė Auškalnytė ( smuikas)
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
12. Arija Jankūnaitė ( smuikas)
Mokytoja Rita Frendzelienė
Koncertmeisterė Lina Abromavičienė
Alytaus muzikos mokykla
B GRUPĖ
Mokytojas Gintautas Juodagalvis
Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla
L.O.Anzaghi „Vienatvė"
https://www.youtube.com/watch?v=ut0wVMwFf_E
14.Urtė Dolibagaitė ( smuikas )
Mokytoja Danutė Aleknienė
Koncertmeisterė Elina Barzdienė
Utenos meno mokyklA
C.Franck „Panis Angelicus“
https://www.youtube.com/watch?v=WO9lVgIA1t0
15.Augustė Markevičiūtė ( violončelė)
Mokytoja Snieguolė Mikalauskienė
Koncertmeisterė Dalia Eidukienė
Kaišiadorių meno mokykla
Mokytoja Ingrida Šimulionienė
Koncertmeisterė Liudmyla Šapošnikova
Vilniaus Algirdo muzikos mokykla
T.Šernas „Barkarolė"
Mokytoja Danutė Aleknienė
Koncertmeisterė Elina Barzdienė
Utenos meno mokykla
Fr. Šubert „Lendleris“
https://www.youtube.com/watch?v=MsTagD6EvRQ
18.Tauras Murauskas ( smuikas), akompanuoja Gerda Gudaitytė (akordeonas)
Mokytojos Danutė Zaveckienė, Ligita Veniulienė
Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla
Ch. Dancla „Polka“
19.Justina Balčiūnaitė ( gitara)
Mokytojas Kęstutis Rupšys
Kuršėnų meno mokykla, Ginkūnų vietovė
Rusų liaudies ,,Čigoniškas romansas"
20.Saulė Sasnauskaitė ( smuikas )
Mokytojas Edvinas Šablevičius
Koncertmeisterė Edita Sasnauskienė
Kėdainių muzikos mokykla
Mokytojas Marius Janušas
Salantų meno mokykla
C.Velázquez „Besame mucho“
22.Vaiva Musneckytė ( smuikas)
Mokytoja Asta Vykertienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio"gimnazija
G.B.Pergolesi „Siciliana“
Mokytoja Asta Vykertienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio" gimnazija
J.S.Bach „Musette“
Mokytojas Raimondas Jasiulionis
Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla
25.Eva Bitautaitė ( smuikas)
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
L.Aubert „Tambūrinas“
Mokytoja Agnė Vasiliauskaitė – Varanavičienė
Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
27.Bernadeta Mikutaitė ( smuikas)
Mokytoja Lina Pipirienė
Koncertmeisteris Stanislovas Aglinskas
Anykščių meno mokykla
Ch. Dancla „Introduction and Rondo“, op. 123
https://www.youtube.com/watch?v=wTDAAdkKxks
Mokytoja Ramunė Vizbarienė
Kėdainių muzikos mokykla
29.Viktorija Strokačiuk ( smuikas)
Mokytoja Nomeda Mikulskienė
Koncertmeisterė Daiva Valackienė
Vilniaus muz. m-kla “Lyra”
A.Rubinštein „Verpstė“
Mokytoja Ramunė Vizbarienė
Kėdainių muzikos mokykla
31.Viltė Vaicekevičiūtė ( smuikas)
Mokytoja Rita Frendzelienė
Koncertmeisterė Lina Abromavičienė
Alytaus muzikos mokykla
Ch. Dancla „Baladė“
C GRUPĖ
32.Aurimas Petrulėnas ( gitara )
Mokytojas Gintautas Juodagalvis
Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla
A.Vinitsky „Pink elephant"
https://www.youtube.com/watch?v=u3a3O0cv8lI
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
Mokytoja Ingrida Šimulionienė
Koncertmeisterė Jovita Tumasonienė
Trakų meno mokykla
M.Th.von „Paradis Sicililiana"
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
V.Korovitsin „Čardašas“
Mokytoja Ramunė Vizbarienė
Kėdainių muzikos mokykla
Mokytoja Asta Vykertienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno „Vyturio"gimnzija
L.Ober „Tambourin“
Mokytojas Kęstutis Rupšys
Koncertmeisterė Danutė Streckienė
Kuršėnų meno mokykla
Ž.F.Ramo ,,Gavotas"
Mokytoja Asta Vykertienė
Koncertmeisterė Loreta Linkevičienė
Kauno "Vyturio" gimnazija
L.Boccherini „Minuetto“
D GRUPĖ
Mokytoja Nomeda Jurgelevičienė
Koncertmeisterė Dovilė Zikienė
Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla
https://www.youtube.com/watch?v=udkdx3RyplE&feature=youtu.be
41.Živilė Žiūkaitė ( smuikas )
Mokytoja Jelena Alymova
Koncertmeisterė Tatjana Alymova
Vilniaus Algirdo muzikos mokykla
42.Džiugas Arcimavičius ( violončelė)
Mokytoja Svetlana Silčenko
Koncertmeisterė Ieva Sličiuvienė
Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla
43.Arija Karpovičiūtė ( smuikas )
Mokytoja Ieva Tijūnėlienė
Koncertmeisterė Jovita Tumasonienė
Trakų meno mokykla
Mokytoja Ramunė Vizbarienė
Kėdainių muzikos mokykla
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė
Utenos meno mokykla
F.Kreisler „Preliudija ir Allegro“ ( Pugnani stiliuje)
46.Karolis Čėsna ( gitara)
Mokytojas Sigitas Rubis
Rudaminos meno mokykla
Traditional Spanish „Jota Aragonesa“
E GRUPĖ
Mokytoja Viktorija Zauraitė
Koncertmeisterė Danutė Streckienė
Kuršėnų meno mokykla
W.A.Mozart „Gavotte“
Mokytoja Loreta Krivaitienė
Koncertmeisterė Lubov Drozd
Kauno Pirmoji muzikos mokykla