LauraRaudziuviene

Esu baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje gavau magistro laipsnį
kaip pedagogė ir koncertmeisterė. Nuo 2001 metų dirbu Utenos meno mokykloje kaip mokytoja ir koncertmeisterė. Savo pamokose siekiu, kad mokiniai įgytų ir lavintų teisingus skambinimo fortepijonu įgūdžius. Stengiuosi įsiklausyti į kiekvieno mokinio norus, visada siekiu padėti mokiniams atrasti patinkančius muzikinius stilius, žanrus, domėjimąsi platesniu repertuaru. Pati domiuosi ir stengiuosi tobulėti savo srityje, lankydama įvairius renginius, seminarus, koncertus. Nuoširdžiai stengiuosi puoselėti gražius ir pagarbius santykius su mokiniais ir jų tėvais, pamokoje kurti jaukią atmosferą. Tad kviečiu kartu patirti muzikavimo džiaugsmą ir leistis į spalvingą ir įdomią pažintį su nuostabiu instrumentu – fortepijonu.