Utenos meno mokykloje labai gražiomis ir įspūdingomis pergalėmis nuaidėjo XXI Nacionalinio B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso aidai. Kompozitoriaus B.Dvariono sūnus prof. Dr. Jurgis Dvarionas šio konkurso buklete rašo :“ šiais metais , šiam konkursui suėjo 46 metai . Per ilgus dešimtmečius šis renginys  įsitvirtino Lietuvos kultūriniame gyvenime greta savo bendraamžės „Dainų dainelės“. Metai iš metų tobulėdamas konkursas įgavo ryškių profesionalumo bruožų , įgavo aukštą meninį lygį. Nuo 2012 m. konkursas buvo pagerbtas net Lietuvos respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globa. Talentingiausiems Lietuvos jauniesiems muzikams sudaromos sąlygos pasirodyti mūsų krašto ir užsienio koncertinėse scenose, todėl renginys daugeliui yra paskata tobulėti, pasisemti įkvėpimo ir siekti pačių aukščiausių meninių viršūnių.“

Visa Utenos meno mokyklos bendruomenė didžiuojasi ir džiaugiasi trijų pianistų : Julijos Dudko, Beatričės Bartuševičiūtės   , Jorūno Janaudžio ( mokytoja Zita Lukošiūnienė) ir smuikininkių Lukrecijos Dubravaitės, Ievos Žlabickaitės ( mokytoja Gintarė Armonaitienė, koncertmeisterė Laura Raudžiuvienė) pasirodymu. Šiems mokiniams teko didelė atsakomybė varžytis tarp talentingiausių dalyvių iš visos Lietuvos. Visų jų ilgą ir nelengvą muzikavimo darbą papuošė prasmingi laimėjimai . Pianistai : J.Dudko, B.Bartuševičiūtė , J.Janaudis iškovojo konkurso Diplomantų vardus. Smuikininkė I.Žlabickaitė pelnė Diplomantės vardą, o L.Dubravaitė apdovanota garbingiausiu ir aukščiausiu konkurso įvertinimu – Laureatės diplomu.

20200110_113906
20200110_121427