Šių metų lapkričio 15 dieną Kėdainių muzikos mokykloje vyko III Respublikinis fortepijoninės ir kamerinės muzikos festivalis. Jame puikiai pasirodė gausus būrys Utenos meno mokyklos auklėtinių: nuo pirmokų iki absolventų. Tai Mantas Žalatkovas, Tėja Tutinaitė ( mokyt. Aida Driukaitė), Arnas Keturakis ( mokyt. Laura Raudžiuvienė), Benas Kavoliūnas, Tilė Zarankaitė (mokyt. Lolita Starkuvienė), Austėja Matelionytė, Julija Kučinskaitė ( mokyt. Roberta Saifulinienė), Bazilė Juknelė, Medeina Maniušytė (mokyt. Elina Barzdienė), Beatričė Bartuševičiūtė, Jorūnas Janaudis (mokyt. Zita Lukošiūnienė).

Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Festivalio prizas už meistriškumą ir artistiškumą, kurį įsteigė lietuvių kompozitorius, buvęs kėdainiškis Antanas Jasenka, komisijos sprendimu atiteko uteniškiui Jorūnui Janaudžiui (mokyt. Zita Lukošiūnienė).

Mokiniai ne tik pagrojo patys, bet ir klausė kitų mokyklų atlikėjų. Turiningą mokinių ir mokytojų išvyką užbaigė pasivaikščiojimas po įspūdingą Kėdainių senamiestį.