Jau ne pirmus metus mūsų mokykla dalyvauja projekte „Pamoka su kompozitoriumi“ , kurį įgyvendina VšĮ „Mano nata“ kartu su Lietuvos kompozitorių sąjunga, Muzikos ir meno mokyklų ir Lietuvos muzikos mokytojų asociacijomis.
Šį kartą, lapkričio 5 d. turėjome viešnią iš LMTA-muzikologę Beatą Baublinskienę. Netradicinėje pamokoje tema: “ Muzikologo profesija – ką dirba žmogus, turintis tokią profesiją: nuo mokslo iki muzikos žurnalistikos ir viešųjų ryšių“ lektorė supažindino moksleivius ne tik su muzikologo profesija, bet ir su muzikologo veiklos galimybių įvairove.Pasirodo, šios informacijos moksleiviams išties trūko, tad buvo įdomu pasiklausyti lektorės, susipažinti su Lietuvos muzikologų darbais. Tačiau labiausiai, be abejo, visus išjudino žaidimas, kurio metu moksleiviai turėjo įsivaizduoti esą muzikologai, pasirinkti sau patinkančią veiklą ir pristatyti menamą šios veiklos projektą. Buvo ir smagu, ir labai naudinga. Dar ir suvenyrų gavome!