2019 m. balandžio 24-25 d. Utenos meno mokyklos mokiniai svečiavosi Utenos miesto „Voveraitės“ ir „Saulutės“ darželiuose. Gausus jaunų muzikantų būrys - R. Jackūnaitė, V. Sriubaitė, B. Kupriūnaitė, R. Pipiraitė, E. Juodytė, U. Pažerinytė, U. Kulbauskaitė, M. Driskius, U. Pipiraitė, S. ir U. Kulbauskaitės, L. Gaižutis, E. Pupšta muzikavo įvairiais instrumentais, atliko įvairių epochų ir stilių muzikos kūrinius. Pademonstruoti kiekvieno instrumento subtilybes ir papasakoti įdomius faktus apie kompozitorius koncerto vedančiajai E. Barzdienei padėjo mokytojai R. Buzėnaitė, A. Misiukaitė, D. Aleknienė, E. Beinoravičius. Ypatingo dėmesio iš ikimokyklinukų sulaukė kapela ,,Mažasis Sietynėlis“ (vadovė R. Garsonienė), kuri pralinksmino publiką lietuvių liaudies šokiais ir dainomis.