Kovo 22 dieną (penktadienį) 17 valandą Utenos meno mokyklos koncertų salėje (Maironio g. 11) koncertuos didelis būrys jaunųjų atlikėjų iš sostinės. Tai Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos kolektyvai :3 – 5 klasių jaunučių choras (mokytojos Saulė Kriščiūnaitė ir Eglė Ganusauskienė). Abi mokytojos nuolatinės Respublikinių moksleivių dainų švenčių jaunučių chorų dirigentės. Choro koncertmeisteris – pianistas Dainius Jozėnas.

Kitas kolektyvas : 5 – 6 klasių smuikininkų ansamblis, vadovaujamas Artūro Šilalės. Šį kolektyvą dar prieš keletą dešimtmečių įkūrė garsus smuiko pedagogas ir kompozitorius, šviesios atminties mokytojas Tadas Šernas. Ansamblio koncertmeisteris – pianistas Aleksandras Vizbaras.

Šalia dviejų kolektyvų solo gros 4 klasės klarneto specialybės moksleivis Anielius Lukošiūnas. Jo specialybės mokytojas - daugelio tarptautinių konkursų laureatas, vienas geriausių Lietuvos jaunosios kartos klarnetininkų – Rimvydas Savickas.

Maloniai kviečiame miesto visuomenę ir meno mokyklos bendruomenę palaikyti jaunuosius atlikėjus ir pasiklausyti jų dovanojamos instrumentinės bei vokalinės muzikos.