Praėjusių metų gruodžio 7 dieną, dalyvaujant iškiliam Lietuvos muzikui, saksofonininkui Petrui Vyšniauskui ir Utenos meno mokyklos mokiniams bei mokytojams buvo atidaryta Kamerinė koncertų salė (J.Basanavičiaus g. 38).  Prasidėjo naujas koncertų ciklas „Mūzų palytėti“, jungiantis muzikus ir dailininkus. Pirmasis koncertas vadinosi „Nuo klasikos iki džiazo“, jame muzikavo ne tik įžymusis saksofono Maestro, bet ir Utenos meno mokyklos pajėgos – direktorius, mokytojai ir įvairių specialybių mokiniai. Nuotaikingo ir įspūdingo koncerto pasiklausyti susirinko pilnutėlė salė.

Vasario 27 dieną (trečiadienį) 18 val. kviečiame į antrąjį ciklo koncertą „Dainuokime kartu!” Koncerte pasirodys viena ryškiausių kamerinės muzikos atlikėjų, Nacionalinės Filharmonijos solistė Judita Leitaitė (mecosopranas). Kartu su žaviąja viešnia dainuos buvusi Utenos muzikos mokinė Zelma Lukošiūnaitė (sopranas), joms fortepijonu pritars koncertų ciklo organizatorė, Utenos meno mokyklos mokytoja Zita Lukošiūnienė. Pasirodys ir jaunieji mokyklos instrumentalistai – smuikininkė Miglė Mikuckaitė ir pianistas Jorūnas Janaudis. Koncertą vainikuos jaunųjų dainorėlių (jaunučių ir Ut re mio chorų) pasirodymas su Judita Leitaite, kurį simboliškai papuoš Utenos meno mokyklos direktoriaus Arūno Katino saksofono improvizacijos.

Atėję į koncertą klausytojai galės pasigrožėti Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos absolventų baigiamųjų darbų paroda.