2018 12 13 Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija jau XIV kartą pakvietė Utenos rajono  pradinių klasių mokinius į kalėdinę muzikos ir poezijos popietę. Renginyje dalyvavo meno mokyklos mokiniai - Paulius Dirma, Asta Dirmaitė (mokyt. Danutė Aleknienė), Deividas Pernavas, Jonas Ilčiukas, Lukas Gaižutis (mokyt. Rima Garsonienė), Julius Šimelis, Oskaras Urbanovičius, Adolis Paukštė (mokyt. Evaldas Beinoravičius), Aistė Rupštaitytė, Mindaugas Baliukevičius (mokyt. Ingrida Dirmienė).

Į popietę buvo pakviestas ir jos globėjas Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Kokia gi kalėdinė popietė be dovanų! Visiems popietės dalyviams ir jų mokytojams renginio organizatoriai įteikė padėkas,  Kalėdų Senelio saldžiąsias dovanas.

armonikosAstaPauliussax