Gegužės 16 dieną Rokiškio krašto muziejuje įvyko VII profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio mokinių festivalis – koncertas „Aukštaitijos talentai – 2018“.

Į tradicinį renginį, kurį kasmet organizuoja Nacionalinės M.K.Čiurlionio mokyklos gabių vaikų centras susirinko gausus būrys jaunųjų muzikų iš Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kėdainių, Kupiškio, Ignalinos, Ukmergės, Panevėžio, Rokiškio ir Utenos muzikos bei meno mokyklų. Įvairiais instrumentais grojantys atlikėjai surengė įspūdingą dviejų valandų trukmės koncertą. Utenos meno mokyklą atstovavo fortepijono skyriaus mokiniai Jorūnas Janaudis ir Viktorija Vansevičiūtė ( mokyt. Zita Lukošiūnienė)

Po koncerto jaunuosius atlikėjus ir jų mokytojus pasveikino ir padėkos raštais apdovanojo Gabių vaikų centro vadovas Žilvinas Meškuotis.