Šių metų balandžio 29 - gegužės 1 dienomis Utenos meno mokyklos mokiniai dalyvavo aštuntame tarptautiniame festivalyje-konkurse ,,Talent Show 2018“ Riga-Stokholmas-Riga.. Šiame renginyje dalyvavo virš 800 įvairaus amžiaus dalyvių iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Vokietijos.

         Utenos meno mokyklos mokiniai puikiai pasirodė šiame konkurse ir laimėjo nemažai prizinių vietų. Solistų-instrumentalistų grupėje: Adolis Paukštė laimėjo I-vietą, o Lukas Pupeikis ir Oskaras Urbanovičius II-vietą. Duetų kategorijoje: Julius Šimelis ir Viltė Bartuševičiūtė laimėjo I-vietą, o Karolis Grašis ir Enrika Tamošiūnaitė, bei Otas Kupriūnas ir Augustė Laužikaitė laimėjo II-vietą. Trio kategorijoje: Vakaris Jankauskas, Paulius Vaitiekėnas ir Martynas Mykolas Barzda laimėjo I-vietą. Ansamblių kategorijoje: Vakaris Jankauskas, Paulius Vaitiekėnas, Oskaras Urbanovičius, Simonas Bikelis, Otas Kupriūnas ir Aistė Rupštaitytė laimėjo I-vietą. Mokinius konkursui paruošė mokytojai Evaldas Beinoravičius, Ingrida Dirmienė ir Elina Barzdienė.

Utenos meno mokyklos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai dėkoja Utenos rajono savivaldybei už finansinę paramą ir sudarytą galimybę dalyvauti tarptautiniame konkurse.

 

021
022
023
025
026
028
029
030
031
1/9 
start stop bwd fwd

Joomla templates by a4joomla