Uteniškių sėkmė VI-jame jaunojo vargonininko festivalyje-konkurse

Balandžio 27 d. Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo Arkikatedroje-bazilikoje vyko VI jaunojo vargonininko festivalis-konkursas, kuriame dalyvavo Utenos meno mokyklos jaunieji vargonininkai, mokyt. Zitos Lukošiūnienės mokiniai – Aivaras Rudokas, Liudas Remeika, Tomas Babelis, Jorūnas Janaudis, ir Joris Laurinavičius.

Festivalyje – konkurse pačiais didžiausiais Lietuvos istoriniais vargonais griežė 19 vargonininkų iš Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos, Vilniaus J.Tallat – Kelpšos konservatorijos, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Kauno J.Gruodžio konservatorijos, Pasvalio muzikos mokyklos ir Utenos meno mokyklos.

Uteniškiai pasirodė puikiai ir buvo apdovanoti festivalio – konkurso diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

aivaras
joris