Šių metų kovo  3 dieną Utenos meno mokyklos folkloro ansamblio ,,Sietynas" instrumentalistai skubėjo į Širvintas, kur vyko Aukštaitijos regiono armonikininkų šventė - varžytuvės vaikams ir jaunimui ,,Mažoji armonika", o suaugusiems muzikantams - ,,Antano armonika". Kultūros centro salėje gausiai susirinkusiems žiūrovams grojo mokytojos, etnomuzikologės Rimos Garsonienės paruošti mokiniai. Šventėje muzikavo Lukas Gaižutis (Peterburgo armonika) ir Elgar Kerimov (mažasis būgnelis). Berniukams buvo skirtas Laureatų diplomas.  Nuoširdžiai, jautriai pagrojo mergaičių duetas -  Aistė  Litinskaitė (vokiška armonika) ir  Gabrielė Skvarnavičiūtė  (mažasis būgnelis). Po koncerto  Armonikininkei Aistei sužavėta žiūrovė įteikė didelę rožių puokštę.  Gausiais plojimais buvo palydėtas vyresnių mokinių muzikavimas. Savo krašto armonikininkų kūrinius pagrojo Deividas Pernavas (rusiška armonika) ir Viktorija Arelytė (mažasis būgnelis) , Jonas Ilčiukas  (Peterburgo armonika) ir Augustinas Maniušis  (mažasis būgnelis).  Aukštaitijos peterburgskininkų kūrinius  puikiai atliko jaunimo grupėje grojęs Mindaugas Didžiokas bei pelnė Laureato diplomą. Mindaugui šventinę nuotaiką scenoje  padėjo sukurti šokėjų pora atvykusi iš Rokiškio. Po renginio visiems dalyviams buvo įteiktos meniškai padarytos padėkos, atminimo dovanėlės.