2017 m. lapkričio 25 dieną Vilniuje,  Šv. Kotrynos bažnyčios koncertų salėje įvyko jau XVIII-asisfortepijoninių ansamblių festivalis „Šokių pasaulyje“. Šių metų festivalio tema – Ispanija, tad skambėjo Ispanijos kompozitorių fortepijoniniai kūriniai,pristatyta šios šalies kultūra, istorija. Mūsų mokyklos fortepijono skyriausmokinės - Augustė Laužikaitė ir Miglė Umbrasaitė (mokyt. Ingrida Dirmienė) puikiai pasirodė festivalyje ir turėjo galimybę visapusiškai susipažinti su šia nuostabia šalimi. Festivalyje pasirodė net 104 muzikos ir meno mokyklų fortepijono skyrių moksleiviai. Kiekvienais metais atliekama skirtingų tautų muzika.  Dalyvius pradžiugino ir garbingas svečias – Ispanijos karalystės ambasados Lietuvoje kultūros reikalų patikėtinis Bernardo Lopez-Lopez Rios,kuris su malonumu klausė mokinių atliekamos muzikos.