REGULATIONS  OF THE  INTERNATIONAL VERONIKA VITAITE COMPETITION FOR PIANO ENSEMBLES

zenklas

UTENOS MENO MOKYKLA

VIII-OJO VERONIKOS VITAITĖS FORTEPIJONINIŲ ANSAMBLIŲ KONKURSO NUOSTATAI

• I SKYRIUS BENDROSIOS NUOSTATOS
  1. VIII-ojo Veronikos Vitaitės fortepijoninių ansamblių konkurso (toliau Konkursas) idėja pagrįsta vadovaujantis Utenos meno mokyklos nuostatais, Neformaliojo vaikų švietimo koncepcijos nuostatomis, kuriomis siekiama užtikrinti gabių vaikų visavertį muzikinį ugdymą, sudarant tinkamas edukacines sąlygas.
  2. Šios sąlygos reglamentuoja konkurso tikslą, organizavimo tvarką, vertinimą bei dalyvių apdovanojimą.

II SKYRIUS KONKURSO TIKSLAI

1. Sudaryti sąlygas aukštus pasiekimus (ar jų potencialą) ir motyvaciją turintiems fortepijono mokiniams ugdytis atlikėjo sceninę patirtį bei meistriškumą.
  2. Skatinti mokinių meninę saviraišką, kūrybinę iniciatyvą ir atlikimo džiaugsmą, puoselėjant ansamblinio muzikavimo tradicijas.
  3. Skatinti muzikos pedagogų bendradarbiavimą, suteikiant galimybę tobulinti dalykines ir bendrąsias kompetencijas, pasidalinimą profesine patirtimi.

III SKYRIUS BENDROSIOS SĄLYGOS

1. Konkursas vyks 2024 m. balandžio 19 d. Utenos meno mokyklos koncertų salėje, Maironio g. 11, Utena.
  2. Konkurso organizatoriai: Utenos meno mokykla.
  3. Konkurso koordinatoriai:

Utenos meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Gudienė tel. 8 683 54556 Utenos meno mokyklos fortepijono mokytoja Aida Driukaitė - Vižintienė tel. 8 699 98793

1. Kontaktai: interneto adresas: www.menas.utena.lm.lt el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. tel.: 8-389 61626
  2. Konkurso dalyviai- 7-19 metų mokinių fortepijoniniai ansambliai (turėti asmens dokumentą).

11.  Konkurso dalyviai atlieka 2 laisvai pasirinktus kūrinius (vienu ar dviem fortepijonais).

1. Konkurso dalyviai skirstomi į keturias grupes (pagal vyriausią ansamblio dalyvį).

A grupė – 7-9 metai (programos trukmė iki 5 min.) B grupė – 10-12 metų (programos trukmė iki 7 min.)

C grupė – 13-15 metų (programos trukmė iki 10 min.) D grupė –16-19 metų (programos trukmė iki 15 min.)

1. Informacija apie registraciją, repeticijas ir konkurso eigą bus paskelbta Utenos meno mokyklos internetinėje svetainėje www.menas.utena.lm.lt 2024 m. balandžio 15 d.

IV SKYRIUS

PARAIŠKŲ TEIKIMO TVARKA

1. Konkurso dalyvių paraiškos (dalyvio anketa) priimamos iki 2024 m.  balandžio 10d.
  1. Dalyvio paraišką prašome pildyti paspaudę ant nurodytos nuorodos (arba ją nukopijuokite į google paieškos laukelį) https://forms.gle/MHxFEcUhBB9BuQS9A
  2. Konkurso dalyvio mokestis - 10,00 Eur vienam dalyviui.
  3. Mokestį dalyviai sumoka iš anksto pervesdami į sąskaitą AB Šiaulių banke. Sąskaitos Nr. LT 09 7181 1000 0014 2755.
  4. Kelionės išlaidas apmoka patys konkurso dalyviai.

V SKYRIUS

VERTINIMAS

1. Konkurso organizatoriai sudaro ir kviečia vertinimo komisiją. Jos sprendimai galutiniai ir neapskundžiami.
  2. Visi konkurso dalyviai apdovanojami padėkos raštais, diplomantų bei laureatų diplomais.
  3. Geriausiai pasirodžiusiam ansambliui teikiamas GRAND PRIX.

VI SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

1. Konkurso dalyvių asmens duomenys tvarkomi pagal galiojančius teisės aktus ir vadovaujantis Utenos meno mokyklos mokinių asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis. Konkurso dalyviai sutinka viešinti savo asmens duomenis konkurso organizavimo ir jo viešinimo tikslais.

Nustatai pdf.

Regulations pdf.