Vasario 2-3 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko II Respublikinis A. Livonto jaunųjų stygininkų konkursas-festivalis,  skirtas  Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui. Konkurse dalyvavo Vilniaus, Naujosios Vilnios, Kauno, Ignalinos, Panevėžio, Klaipėdos ir kt. muzikos ir meno mokyklų jaunieji smuikininkai. A. Livontas buvo menininkas, pedagogas, virtuozas, žymaus smuikininko D. Oistracho mokinys. A. Livontas yra išugdęs tokius smuikininkus kaip R. Katilius, B. M. Vasiliauskaitė, S. Sondeckis, J. Urba, J. Gricius ir kt. Šiame konkurse Utenos meno mokyklos smuiko klasės mokinė Justina Savickaitė tapo diplomante. Ją paruošė  mokytoja  Danutė  Aleknienė, akomponavo  Elina Barzdienė. Sveikiname šauniai pasirodžius !