Sausio 29 dieną Zarasų meno mokykloje įvyko seminaras – praktikumas „ Ištieskime ranką jaunajam talentui“. Tradicinį seminarą šįkart vedė legendinis pianistas Aleksandras Jurgelionis. Dalyviai -  18 Aukštaitijos regiono muzikos ir meno mokyklų  jaunųjų pianistų, besiruošiančių XX Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursui. Gražiai pasirodė Utenos meno mokyklos jaunieji pianistai, kuriems pianistas davė daug naudingų patarimų. Tai Vėjūnė Valiulytė (2kl., mokyt. Aida Mališauskienė), Evelina Mikuckaitė (4kl., mokyt. Elina Barzdienė) ir keturi mokytojos Zitos Lukošiūnienės mokiniai – Julija Dudko (3kl.), Beatričė Bartuševičiūtė (5kl.), Jorūnas Janaudis (6kl.), Viktorija Vansevičiūtė (8kl.).

Dalyviai gavo padėkos raštus ir saldžias dovanas, juos ruošusiems mokytojams įteikti padėkos raštai. Zoninis šio konkurso turas vyks Utenos meno mokykloje vasario 9 dieną.